SALZKAMMERGUT TROPHY

Najväčší MTB maratón v Rakúku Salzkammergut Trophy je súčasťou "SLOVAK XCM TOUR". Popularitu Salzkammergut Trophy medzi Slovákmi potvrdzujú štatistiky národov. Slovensko sa zaradilo na tretie miesto za Nemeckom a Českom. Slováci dokonca už 3 x vyhrali súťaž Slow Motion. Tím "Slovak Snail Highlanders" mal v roku 2012 viac ako 100 pretekárov. V cieli ich bolo klasifikovaných 93 a opäť vyhral svoju kategóriu.

Pre členov nášho tímu "The Slovak Snail Highlanders" máme od organizátorov špeciálne zvýhodnené štartovné. Priamy link na prihlásenie do nášho tímu:

Termín pre 19. ročník Salzkammergut Trophy bol určený 9. júl. 2016. V Bad Goiserne je očakávaných viac ako 4.000 účastníkov najväčšieho MTB maratónu v Rakúsku. Pre účatníkov je pripravených 7 rôznych trás od 22 kd po extrémnych 211km.

Prihlášky na všetky súťaže sú už prijímané už teraz.

Kôli ubytovaniu sa obráťte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

Futbalové ihrisko SV Bad Goisern bude v dňoch 6. až 15. júla prebudované na stanový tábor. V kempe budú WC a sprchy, bufet, miesto na umývanie bicyklov a bezplatný WLAN-Hotspot.